Bent Møller Jepsen, fåtöljer, 1 par, Danmark

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

BENT MØLLER JEPSEN, "TV-stol", fåtöljer, 1 par, Simo, Danmark 1950-tal, klädda i svart originalskinn, ben i alm, höjd 67,5 cm, slitage

135

2016-11-16