Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
BIRGER KAIPIAINEN, väggskulptur, Arabia, Finland, stengods, polykrom dekor av fågel samt tre kvinnofigurer, signerad KAIPIAINEN, 45 x 45 cm, vinge med lagning
579
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här