Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BIRGIT BROMS
1924-2008
Skridskoåkare
Signerad B Broms. Olja på duk, 22 x 26,5 cm.
628
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här