Bordslampor, 1 par, 1950-tal

Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Sverige 1900-talets mitt, mässing, höjd med skärm 66 cm, smärre slitage

221

2016-11-16