Bordslampor, 1 par, mässing

Bordslampor, 1 par, mässing
Bordslampor, 1 par, mässing
Bordslampor, 1 par, mässing
Bordslampor, 1 par, mässing
Bordslampor, 1 par, mässing
Bordslampor, 1 par, mässing

Klubbat för:

19500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Skandinavien, 1900-talets mitt, mässing, höjd 32 cm, smärre slitage

178

2016-11-16