Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BROR HJORTH
1894-1968
Älskande par
Signerad Bror Hjorth, numrerad 1/6, gjutarmärkt H. Bergman fud. Mörkpatinerad brons, 28 x 15 x 12 cm, inklusive sockel 32 x 20 x 14 cm.
664
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här