Byrå, Swedish Modern, Sverige, 1940-tal

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BYRÅ, Swedish Modern, Sverige, 1940-tal, ek med reliefdekor, toppen med infälld skiva i kolmårdsmarmor, höjd 65, 91 x 35 cm, mindre skador, skivan med lagning, nycklar medföljer

184

2016-11-16