Carl Fagerlund, bordslampor, 1 par, Orrefors

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, 1960-70-tal, mässingstomme med glasdiskar, märkta RD 1984 Orrefors, skärmar i linnetyg, höjd med skärm 60 cm, en disk med lagning, senare skärmar

206

2016-11-16