Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, unik, stengods, glaserad i olika bruna nyanser samt grått, signerad R Ch Stålhane 937, höjd 41 cm, mindre nagg vid basen
551
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här