Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CARL KYLBERG
1878-1952
Liggande kvinna
Signerad på baksidan C.K.. Olja på duk, 75 x 88 cm.
PROVENIENS
Lilla Bukowskis, november 2001, katalognr 40
742
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här