Carl Malmsten, rölakan, 1950-60-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Capella", matta, dekor av kvadrater i gult, rölakan, 238 x 166 cm, fläckar, smärre slitage

364

2016-11-16