Collier, halsring, armband silver Sigurd Persson
Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
5 000-6 000 SEK
SIGURD PERSSON, collier, halsring med hängen och armband, sterlingsilver, Lidköping respektive Stockholm 1988, 1995 och1994, coliern med ovala länkar, längd ca 60 cm, vikt 37 g, 3 signerade hängen av olikfärgad akrylplast, armbandet med rektangulära länkar, delvis förgyllt, längd ca 17,5 cm, vikt 37 g, tillhörande etui och kartonger
488
2016-11-16