Collier och armband silver Arne Johansen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000-5 000 SEK

ARNE JOHANSEN, collier och armband, sterlingsilver, Roskilde 1950-tal, även stämplade ED för återförsäljare E. Dragsted Köpenhamn, lyckobensformationer med cabochonslipade ametister, längd 42,5 resp. 18 cm, vikt 63 resp. 42 g

485

2016-11-16