Collier och armband silver Arne Johansen
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000-5 000 SEK
ARNE JOHANSEN, collier och armband, sterlingsilver, Roskilde 1950-tal, även stämplade ED för återförsäljare E. Dragsted Köpenhamn, lyckobensformationer med cabochonslipade ametister, längd 42,5 resp. 18 cm, vikt 63 resp. 42 g
485
2016-11-16