Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, genombruten ram med geometrisk dekor, teak, etikettmärkt Eden-spegel Gustafs, 83 x 56 cm, smärre slitage
113
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här