Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Børsen, vy från Havnegade i Köpenhamn
Signerad och daterad Einar Jolin Köpenhamn juni 1929. Akvarell och täckvitt, 34,5 x 48,5 cm.
606
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här