Einar Jolin, Børsen, vy från Havnegade i Köpenhamn

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Børsen, vy från Havnegade i Köpenhamn
Signerad och daterad Einar Jolin Köpenhamn juni 1929. Akvarell och täckvitt, 34,5 x 48,5 cm.

606

2016-11-17