Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben
Signerad och daterad Jolin 1947. Olja på duk, 46,5 x 55 cm.
632
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här