Esaias Thorén, Isberget

Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget
Esaias Thorén, Isberget

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Isberget
Signerad och daterad E Thorén - 68. Olja och blandteknik på pannå, 55 x 131,5 cm

704

2016-11-17