Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ESAIAS THORÉN
1901-1981
Isberget
Signerad och daterad E Thorén - 68. Olja och blandteknik på pannå, 55 x 131,5 cm
704
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här