Esperanza Lopez-Montoya, Sittande kvinna

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA
Spanien, född 1926
Sittande kvinna
Signerad och numrerad Esperanza 3/8. Patinerad brons, höjd inklusive sockel 25 cm.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg

788

2016-11-17