Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ESTRID ERICSON, tillskriven, väggpegel, Svenskt Tenn, förgylld och röd textilram, 124 x 60 cm, mindre skador
329
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här