Fernandez Arman, Accumulation de violons
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Accumulation de vingt violons miniatures d'or, 1973
Signerad Arman på ingjuten plakett i metall och numrerad 6/25. Multipel i polyester och brons, höjd 35,5 cm, 27,5 x 3,5 cm.
783
2016-11-17