Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Jazzy Jaguar
Signerad och numrerad Arman 32/99. Polerad mässing, patinerad brons på träsockel, höjd 57, längd 71, bredd 20 cm.
797
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här