Fernandez Arman, Jazzy Jaguar

Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar
Fernandez Arman, Jazzy Jaguar

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Jazzy Jaguar
Signerad och numrerad Arman 32/99. Polerad mässing, patinerad brons på träsockel, höjd 57, längd 71, bredd 20 cm.

797

2016-11-17