Fernandez Arman, Le Livre

Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre
Fernandez Arman, Le Livre

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Le Livre
Signerad och numrerad Arman 14/100. Patinerad brons, 27 x 21 x 9 cm.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg

784

2016-11-17