Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Le Livre
Signerad och numrerad Arman 14/100. Patinerad brons, 27 x 21 x 9 cm.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg
784
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här