Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Split violin (in 2 parts)
Signerad Arman och numrerad 121/150. Gjutarmärkt A Valsuani. Två delar i polerad brons, 58 x 21 x 10 cm.
765
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här