Fernandez Arman, Split violin (in 2 parts)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Split violin (in 2 parts)
Signerad Arman och numrerad 121/150. Gjutarmärkt A Valsuani. Två delar i polerad brons, 58 x 21 x 10 cm.

765

2016-11-17