Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Tea for two
Signerad Arman och märkt E. A. Brons och trä på granitsockel, totalhöjd 33 cm.
PROVENIENS
Galleri Backlund, Göteborg
789
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här