Fernandez Arman, Tea for two

Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two
Fernandez Arman, Tea for two

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Tea for two
Signerad Arman och märkt E. A. Brons och trä på granitsockel, totalhöjd 33 cm.

PROVENIENS
Galleri Backlund, Göteborg

789

2016-11-17