Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Utan titel
Signerad Arman. Gouache på papper, 31 x 28 cm.
PROVENIENS
Inköpt år 2001 på Galleri GKM, Malmö
796
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här