Fernandez Arman, Utan titel

Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Utan titel
Signerad Arman. Gouache på papper, 31 x 28 cm.

PROVENIENS
Inköpt år 2001 på Galleri GKM, Malmö

796

2016-11-17