Fernandez Arman, Vénus à cordes

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Vénus à cordes
Signerad Arman och numrerad 5/80. Bemålat järn, höjd 65 cm.
Utförd 2001.

PROVENIENS
Galleri GKM, Malmö
Gallery Art Veritas, Göteborg

793

2016-11-17