Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Vénus à cordes
Signerad Arman och numrerad 5/80. Bemålat järn, höjd 65 cm.
Utförd 2001.
PROVENIENS
Galleri GKM, Malmö
Gallery Art Veritas, Göteborg
793
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här