Ferndez Arman, Le Tombeau de Paganini

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violon / Le Tombeau de Paganini
Signerad och numrerad Arman 21/150. Polerad brons, höjd inklusive stensockel 59 cm.

786

2016-11-17