Fritz Hansen, fåtölj, Danmark, 1930-40-tal
Klubbat för:
37000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
FRITZ HANSEN, fåtölj, Danmark, 1930-40-tal, stoppad klädsel i honungsfärgat fårskinn, djupstoppade knappar klädda i naturläder, ben i betsad ek, invändigt stämplad FH, höjd 79 cm, omklädd, renoverad
205
2016-11-16