GA Berg, soffbord, 1940-tal

GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal
GA Berg, soffbord, 1940-tal

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUSTAV AXEL BERG, soffbord, Swedish Modern, 1940-tal, teakskiva i oregelbunden form, ben med oktogonal form, höjd 43, ca 100 x 100 cm, smärre slitage

219

2016-11-16