Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
GEORGES BRAQUE
1882-1963
Oiseau traversant un nuage (Oiseau XI)
Färglitografi, 1957, signerad och numrerad Braque 29/75. Tryckt på Arches papper.
I. 41 x 69 cm S. 53,5 x 76 cm
LITTERATUR
Vallier 110
807
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här