Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GEORGES BRAQUE
1882-1963
Pommes et feuilles
Färglitografi, 1958, signerad och numrerad G. Braque 70/75. Tryckt och publicerad av Mourlot, Paris.
I. 30,5 x 45 cm
LITTERATUR
Vallier 114
808
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här