Georges Braque, Pommes et feuilles

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GEORGES BRAQUE
1882-1963
Pommes et feuilles
Färglitografi, 1958, signerad och numrerad G. Braque 70/75. Tryckt och publicerad av Mourlot, Paris.
I. 30,5 x 45 cm
LITTERATUR
Vallier 114

808

2016-11-17