Greta Magnusson Grossman, golvlampa, Bergboms

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö, 1950-tal, modellnummer G-33, rödlackerat stål, märkt G-33 Bergboms, höjd 124 cm, smärre slitage

175

2016-11-16