Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
GUIDO GAMBONE, vas, flaska, kanna, Italien 1950-tal, lergods, glasyr i brunt och grått, signerade GAMBONE ITALY, höjd 21 - 25 cm
576
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här