Gudmar Olovson, La Nageuse

Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse
Gudmar Olovson, La Nageuse

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GUDMAR OLOVSON
född 1936
La Nageuse
Signerad och numrerad Gudmar 3/8. Mörkpatinerad brons, längd 47, höjd 13 cm.
Gjutarmärkt Fonderie A. Valsuani Cire Perdue
Monterad på svart stensockel

687

2016-11-17