Klubbat för:
45000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GUDMAR OLOVSON
född 1936
La Nageuse
Signerad och numrerad Gudmar 3/8. Mörkpatinerad brons, längd 47, höjd 13 cm.
Gjutarmärkt Fonderie A. Valsuani Cire Perdue
Monterad på svart stensockel
687
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här