Halsring med hänge silver Torun Bülow-Hübe

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

TORUN BÜLOW-HÜBE, halsring med hänge, silver, ostämplad, 1950-tal, hänge i form av en oval sten med målad dekor, ringens innermått ca 35 cm

495

2016-11-16