Hans Agne Jakobsson, bordsspegel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordsspegel, Hans Agne Jakobsson AB, Markaryd 1950-tal, svärtad metall med mässingsdetaljer, etikettmärkt, höjd 46 cm, smärre slitage

230

2016-11-16