Hans Bergström, taklampa, Ateljé Lyktan

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, taklampa, Ateljé Lyktan, 1950-tal, stomme i metall klädd i beige textil, kupans höjd ca 50 cm, smärre slitage

224

2016-11-16