Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, taklampa, Ateljé Lyktan, 1950-tal, stomme i metall klädd i beige textil, kupans höjd ca 50 cm, smärre slitage
224
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här