HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", 6 stolar och bord

HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,
HANS J. WEGNER,

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", stolar 6 st. och bord, Fritz Hansen Danmark 1960-tal, bok och teak, bordets höjd 70 cm, diameter 120 cm, stolarnas höjd 72 cm, smärre slitage, repor

232

2016-11-16