Hans J. Wegner, "Sabelbensbordet", Andreas Tuck

Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

HANS J. WEGNER, "Sabelbensbordet", matbord, Andreas Tuck, Danmark, modell AT-304, teak och ek, två fällbara klaffar, höjd 72, 195 - 315 x 105, klaffarnas längd 60 cm, skivan med fuktfläckar, några repor, smärre slitage

223

2016-11-16