Hans J. Wegner, "Sabelbensbordet", Andreas Tuck
Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HANS J. WEGNER, "Sabelbensbordet", matbord, Andreas Tuck, Danmark, modell AT-304, teak och ek, två fällbara klaffar, höjd 72, 195 - 315 x 105, klaffarnas längd 60 cm, skivan med fuktfläckar, några repor, smärre slitage
223
2016-11-16