Klubbat för:
95000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
HENRI MATISSE
1869-1954
Fillette
Litografi, 1944, signerad och numrerad H. Matisse 15/25.
I. 31 x 21 cm S. 33 x 27 cm
LITTERATUR
Duthuit-Matisse 561
822
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här