Hilding Linnqvist, Trumpetranka

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HILDING LINNQVIST
1891-1984
Trumpetranka
Monogramsignerad. Akvarell på papper, 38 x 51 cm.

662

2016-11-17