Humidor silver Erik Fleming

Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming
Humidor silver Erik Fleming

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ERIK FLEMING, humidor, silver, Atelier Borgila, Stockholm 1928, även stämplad EF, cylindrisk, fyra fötter, lock i fem etager och fasetterad knopp, två fällbara hänklar, träinredning, höjd 19,5 cm, vikt 1075 g
PROVENIENS
Dr Johan Liljenbergs borgilasamling

402

2016-11-16