Humidor sterlingsilver Erik Fleming

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ERIK FLEMING, humidor, sterlingsilver, stämplar Atelier Borgila, Stockholm 1942, rund, fasetterad, lock i tre etager, lockknopp med genombrutet spegelmonogram, träinredning och silverställning, höjd 21 cm, diameter 13,5 cm, vikt 1010 g
PROVENIENS
Dr Johan Liljenbergs borgilasamling

423

2016-11-16