Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-70 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Fönsterutsikt med pelargon
Signerad Inge Schiöler. Olja på pannå, 50 x 61 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, hösten 2007, auktionsnr 741
743
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här