Inge Schiöler, Havsblänk

Inge Schiöler, Havsblänk
Inge Schiöler, Havsblänk
Inge Schiöler, Havsblänk
Inge Schiöler, Havsblänk
Inge Schiöler, Havsblänk
Inge Schiöler, Havsblänk

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Havsblänk
Signerad Inge Schiöler. Olja på pannå av papp, 10 x 15 cm.

616

2016-11-17