Klubbat för:
260000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Havsklippor i höstfärger
Signerad och daterad Inge Schiöler 1961. Olja på duk, 50 x 55 cm.
Gunnar Hjorthéns nr 840
610
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här