Inge Schiöler, Havsklippor i höstfärger

Klubbat för:

260000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Havsklippor i höstfärger
Signerad och daterad Inge Schiöler 1961. Olja på duk, 50 x 55 cm.
Gunnar Hjorthéns nr 840

610

2016-11-17