Klubbat för:
220000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kustlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1963. Olja på duk, 55 x 61 cm.
Gunnar Hjorthén nr 323
.
PROVENIENS
Fahlnaes Konsthandel, Göteborg
680
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här