Inge Schiöler, Kustlandskap

Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap
Inge Schiöler, Kustlandskap

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kustlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1963. Olja på duk, 55 x 61 cm.
Gunnar Hjorthén nr 323
.
PROVENIENS
Fahlnaes Konsthandel, Göteborg

680

2016-11-17