Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kustmotiv från Koster
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 33 x 41 cm.
Gunnar Hjorthén nr 736
684
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här