Inge Schiöler, Stenig strand, Sydkoster

Klubbat för:

180000 SEK

Utropspris

100 000-150 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Stenig strand, Sydkoster
Signerad och daterad Inge Schiöler 1964. Olja på duk, 50 x 55 cm.
Gunnar Hjorthén nr 382

601

2016-11-17