Ingvar Hildingsson, pallar, 2 st., I.H. slöjd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

INGVAR HILDINGSSON, pallar, 2 st., I.H. slöjd, Sverige 1940-tal, björk, höjd 32 - 41, diameter 24,5 cm, smärre slitage

274

2016-11-16